niedziela 28 Lut 2021
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Nasze domki

Nasze domki

  Zapraszamy Państwa do spędzenia miłego pobytu w naszych przestronnych i...

O nas

O nas

  Nasz ośrodek  znajduje się na pagórkowatym, zalesionym terenie w...

Oferta

Oferta

  Preferujemy wynajem domków w turnusach tygodniowych od soboty do soboty....

Atrakcje

Atrakcje

  Brenno to jedna z najciekawszych miejscowości wakacyjnych w Przemęckim...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Super User. Posted in Onas

 

Nasz ośrodek  znajduje się na pagórkowatym, zalesionym terenie w odległości 30 m od plaży. Dysponujemy 2-pokojowymi segmentami z łazienką w murowanych pawilonach, wyposażonymi w 3 łóżka 2-osobowe, lodówkę, kuchenkę gazową, naczynia kuchenne oraz zlew z ciepłą bieżącą wodą, na zewnątrz taras z własnym murowanym grillem. Segment idealny dla 2 do 6 osób. Ośrodek jest ogrodzony; oświetlony; z własnym parkingiem, miejscem zabaw dla dzieci . Domki letniskowe posiadają węzeł sanitarny.

       Brenno to mała urocza miejscowość wypoczynkowa położona w samym sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, wśród lasów sosnowych nad jeziorem. Unikalny mikroklimat, ciekawe tereny do wycieczek rowerowych i dla zbieraczy grzybów. Jeziora są nie tylko atrakcją dla miłośników kąpieli, ale także dla wędkarzy. Obfitują w szczupaki, karpie, płotki, liny i leszcze. Wszyscy znajdą świeże powietrze, ciszę, przepiękne widoki, a także możliwość organizowania pieszych, rowerowych i wodnych wypraw.

 

 delfinek brenno

 

Recepcja

 

 dELFINEK BRENNO

 

Delfinek brenno

 

Drukuj

Super User. Posted in Onas

 

Brenno to jedna z najciekawszych miejscowości wakacyjnych w Przemęckim Parku Krajobrazowym. Do jego najcenniejszych walorów należą czysta woda i plaże, wspaniałe jeziora oraz lasy stwarzają specyficzny mikroklimat.

Dla osób preferujących aktywną formę wypoczynku polecamy wyprawy rowerowe, wędkowanie, spacery oraz wspólne grillowanie wraz z rodziną.

Nasz ośrodek oferuje mnóstwo atrakcji zwłaszcza dla rodzin z dziećmi takich jak sprzęt wodny. Wokół Brenna można korzystać z dróg wodnych, płynąc „Szlakiem Konwaliowym”.

 

delfinek brenno

 

Aktywny wypoczynek nad jeziorem

 

 

Delfinek Brenno

 

Do Państwa dyspozycji są stoły do ping ponga liczne gry typu piłkarzyki

Przy każdym domku udostępniamy nie banalne grille ceglane.

 

Kominek delfinek brenno

 

A dla najmłodszych trampolina

 

 delfinek brenno

 

A dla spragnionych adrenaliny jazda kładem na wydmach

 

 delfinek wydmy

 

DO plaży mamy tylko około 3o metrów

 

Plaża brenno

 

 

delfinek brenno

 

 

 

Drukuj

Super User. Posted in Onas

 

Zapraszamy Państwa do spędzenia miłego pobytu w naszych przestronnych i funkcjonalnych domkach letniskowych Delfinek w Brennie. Nasze domki charakteryzuje niepowtarzalny mikroklimat, estetyczny wygląd i ciepło.

Bogate doświadczenie i odpowiednie zaplecze socjalne są w stanie zaspokoić Państwa wymagania dotyczące wyposażenia i funkcjonalności naszych domków. Zapewniamy Państwu tanie noclegi w Brennie. Atrakcyjna lokalizacja domków sprawi, że Państwa wypoczynek będzie na pewno udany.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

 

delfinek brenno

 

delfinek domki

 

Drukuj

Super User. Posted in Onas

 

Preferujemy wynajem domków w turnusach tygodniowych od soboty do soboty. W cenę wliczone są: bieżąca woda i pościel. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% wartości kosztu pobytu, pozostała płatność w dniu przyjazdu. Rezerwacja domków ośrodku Delfinek w Brennie pod numerem telefonu +48 515 665 806  Pobyt powyżej tygodnia - cena do negocjacji . Poza sezonem cena za domki odpowiednio niższa.


małe domki

 

           Nasze domki letniskowe są atrakcyjnie usytuowane tuż nad jeziorem lub w jego bardzo bliskiej odległości. Zapewniają komfort i miły dla oka wygląd. Przestrzeń zapewniają duże powierzchnie działek potrzebne do urządzenia grilla, ogniska, opalania się, pogrania w piłkę czy innych form aktywności. Goście mogą czuć się bezpiecznie i maja zapewniona prywatność. Wysoki standard domków zachowywany jest przez bieżące prace porządkowe oraz coroczne ulepszanie ich wyglądu i wyposażenia. To idealna oferta dla ludzi pragnących wypocząć w domku letniskowym nad jeziorem, w okolicy, która zapewnia dodatkowe atrakcje . Również dla dzieci które oprócz gier, tenisa stołowego mają możliwość różnych zabaw na trampolinie i w basenie na ośrodku lub domkach dla dzieci jak poniżej na zdjęciu

 
Delfinek brenno